Telefon Faturasına Kredi

Telefon Faturasına Kredi Sizlere ödeme kolaylığı sağlayan bu sistemde, Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak maksatlı kurumsal ve sizlere yardımcı olmak için elinden geleni sağlayan şirketten destek ve finans hizmeti alın.
Kaliteli ve dürüst firmanın sizlere sunduğu uygun şartlarda kredi ile, Acil kredi ihtiyacınızı uygun ödeme koşulları ile sizlere sunuyoruz.

Telefon Faturasına Kredi

Genel, bölgesel, sektörel ve ekonomik krizlerin yol açtığı nakit sıkışıklığını veya yanlış borçlanma politikalarının ortadan kaldırılması açısından bireylerin ve şirketlerin mevcut mali durumunu göz önüne alarak, mevcut borcun daha uzun vadeye uzatılması ve düşük ile yeniden yapılandırılması konularında hizmet vermektedir. Faturalı Hatlara Nakit Kredi danışmanlığı, finansman sağlamak amacıyla yasal planlar yaparak tüketiciye destek sağlamak için geliştirilen bir uygulamadır. Bu işlem genellikle daha düşük faiz oranları ile gerçekleştirilir. Kredi danışmanlarıyla çalışmak istiyorsanız, detaylı bir araştırma yapmadan bu çalışmaya dahil olmayın. Cep Telefonuna Kredi bu sistem bu şekilde işlemektedir. Sizlerin paraya ihtiyacı olduğu zamanlarda yardımcı olmaktayız.

Anında kredi seçeneği ile sizleri rahatlatan, Ekonomik durumunuzu öteleyen ve sizlere kaliteli finans hizmetleri vereceğiz. yani kısaca paraya ihtiyacınız varsa kaçırmayın deriz, Telefon Faturasına Kredi ile hayatınızı kolaylaştırın.

En az 6 ay Faturalı Cep Telefonu kullananlar,

En az 24 ay Sabit Hatlı ev- iş telefonu olanlar,

En az 2 sene İnternet abonesi olanlar, Taksitleri Faturalarına gelecek şekilde;

12 Ay vade ile 1.500-5.000 TL arası Kredi ile, cihaz alıp satmak sureti ile Nakit temin edebilirler.

Max Vade 12 Ay dır. 1 Eylül 2018 Tarihi itibari ile Operatörlerin  Cihaz Alımlarında ki 24 Ay vade seçeneği kaldırılmıştır.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Telefon Faturasına Kredi Telefon Faturasına Kredi için yorumda bulun

    Telefon Faturasına Kredi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Telefon Faturasına Kredi için ilk yorumu yapabilirsin.