Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi 

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi 

Büyük ve geniş içi hacim kapasitesine sahip olan sanayi tipi çamaşır makinesi özellikle kalabalık mekanlarda aynı anda çok fazla çamaşırı yıkaması nedeni ile tercih edilmektedir. Özellikle yurt ve askeriye gibi mekanlar için vazgeçilmez olan sanayi tip çamaşır makinesi zamandan tasarruf ettirme özelliğine sahiptir. Diğer çamaşır makinesi türlerine göre oldukça güçlü olan bu makine türü çalışma şekli olarak bal peteği tambur yapısı ile su da dalgalandırma oluşturur. Çamaşırın tambura değmesini yani çamaşırların zarar görmesini engeller.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi 

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Özellikleri Kalabalık yerlerde kullanılması nedeni ile yük ağırlık kapasitesi 16 kilograma kadar çıkan bu makine geniş kapak özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi  Dönüş hızının iyi olması nedeni ile fazla sayıda çamaşır olması halinde dahi çamaşırları sorunsuz ve hijyenik şekilde temizleyen sanayi tip çamaşır makinesi minimum su harcama özelliği ile de beğenilmektedir. İçerisine atılan ürünlerin özeliğine göre ayarlanabilen bu makinenin kusursuz esnek yapısı ağır yüklerde zarar görmesini engellemektedir.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Ömrü Nasıl Uzatılır?

Elektronik bir ürün olması nedeni ile altının mutlaka su olan yerlerden uzak tutulması gereken sanayi tipi çamaşır makinesi su ile temas ettiğinde bozulur veya oksitlenir. Düzenli olarak bakım ve temizliğine özen gösterilmediği zamanda kullanım süresi azalan sanayi tipi çamaşır makinesinde herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında da müdahale etmeden önce teknik servisi çağırmak gerekmektedir.

Görüntü olarak kaba olmasına rağmen elektronik olması nedeni ile hassas bir ürün olan sanayi tipi çamaşır makinesinin nasıl kullanılmasının da mutlaka öğrenilmesi gerekir. Sanayi Tipi Çamaşır Makinası Uygunsuz programda uygunsuz ürünlerin yıkanması çamaşır makinesine zarar vereceğinden makinenin ömrü kısalır. Özellikle bu kullanım sorunlarından makineye ağır yükleme yapıldığında makinenin verdiği uyarı ışığı dikkate alınmalıdır. Aksi takdirde makine kazanı zarar görür.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir