Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set

Bim mağzalar zincirine yeni gelen Üründen bahsetmek istiyorum ; Ben bir beyaz eşya şirketinde web işlerinde editör olarak çalışmaktayım yani bu makaleyi yazarken aslında bilir kişi olarak nitelendirebilirsiniz. Sevgili okurlar Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set le alakalı bu yazımda sizlere bu ankastre set nasıl iyimi dir tavsiye edilir mi gibi yazıları paylaşacağım.

Bim Kumtel 3'lü Ankastre Set

Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set

Evet sevgili dostlar detaylıca sizlere Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set özelliklerinden ve detaylarında bahsedeceğim ;

Kumtel Piramit davlumbaz

Ankastre sertimiz Sökülebilir 2 adet alüminyum filtreye sahip bu temizlik amacı ile sizlere kolaylaştıran bir durum demek. Ön aydınlatma lambası yemeklerinizi pişirirken çok daha rahat görmenizi sağlayacak.

Aynı zamanda rahat yemekler pişirebileceksiniz.  450 m3 çekiş kapasitesi bu mutfağınızda en ufak bir koku kalmamasını sağlayacak eviniz mis gibi kokacak ve kesinlikle yemekler üzerinize sinmeyecek anlamına gelmekte.

Kumtel Davlumbazda 2 adet 30 cm ayarlanabilir baca olması göze çarpıyor oldukça ergonomik ve kaliteli olan bu üründe sizleri çokda özellik ve detay bekliyor.

IPX0 koruma sınıfı uzun ömürlülük açısından sizleri bayağı memnun edeceğe benziyor.  Bim Kumtel Piramit davlumbaz 5 buton manuel kontrol özelliği sayesinde hem elekronik ürünlere oranla hemde detaylı kullanım kolaylığı sağlaya mükemmel bir detay.

Güç: 163 W 220-240 V 50/60 HZ eve gayet tasarruflu olan ürünümüz sizleri ekonomik olarak memnun edeceğe benziyor.

Kumtel Ankastre Ocak

4 Gözü gazlı Gaz emniyet sistemi sayesinde rüzgar gelse bile kesinlikle ocağınız gaz sızdırmaya devam etmez, bu güvenlik özelliği sayesinde ocağınızın emniyeti devreye girer ve söner.

Siyah paslanmaz emaye gövde sizleri rahatlatan çabuk temizleme ve leke tutmama özelliğine sahip (kolay temizlenebilir). Kumtel Ankastre Ocak Otomatik çakmaklı Olması sizleri memnun edeceğe benziyor kibrit çakmak vs bulundurmanıza gerek yok.

Emayeli ızgara sayesinnde sağlıklı paslanmaz ızgaralar sizlere hirjen ve temizlik katacak. Bime Gelen Kumtel 3’lü Ankastre Set Doğalgaz ayarlı olması eğer tüple kullanmak istemezseniz LPG’ye dönüştürülebilir, dönüşülebilir yapısı her talebe uygunluk sağlar. Emaye paslanmaz bek kapakları ve ızgaraları da olması cabası,

Kumtel Ankastre Fırın

57 Litre iç hacim sayesinde pişime alanınız oldukça geniş sizleri memnun edecek. A enerji sınıfı sayesinde sizlere kaliteli kullanımı ekonomik elektrik sarfiyatı ile sunuyor. Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set Ayarlanabilir termostatı sayesindede sizlere ısı değerini yiyeceklerinizin değerine göre pişirme ısısı için önem arzediyor.

3 program olmasıda ayrı özellik 2 adet emaye paslanmaz tepsi sizlere sağlıklı börekler kekler ve yemekler pişirmenizi sağlayacak 1 adet Krom nikel kolay temizlenebilir. ızgara Kolay temizlik için sökülebilir ön kapak iç cam sayesinde temizliğine düşkün bayanlar için aşırı kolaylık sağlayacak.

İç aydınlatma lambası pişirdiğiniz gıdalarınızı rahat takip etmenizi sağlayacak. Kumtel Ankastre Fırın Paslanmaz emaye iç hazne ızgara ve tepsilerdeki gibi uzun ömürlü olmasını koruyacak..

Güç: 2000 W 220-240 V 50/60 HZ de mükemmel ekonomik zaten dedğimi gibi Harr teknolojisi ile %40’a varan enerji tasarrufu sağlayarak fırınınızın parasını 2 senede amoorti edeceksiniz. Kısacası tavsiye edilir kalitede ve sizleri memnun edecek düzeyde bizden 10 üzerinden 9 puan almayı  başarıyor.

Bim Kumtel 3'lü Ankastre Set Özellik

Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1.  Bim Kumtel 3'lü Ankastre Set Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set için yorumda bulun

    Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set için ilk yorumu yapabilirsin.