40bin liralık buzdolabımı Olur!

40bin liralık buzdolabımı Olur!

Ey Sevgili dostlar bugün sizlere bir buzdolabı önerim var evet başlıkta yanlış görmediniz. 40bin liralık buzdolabımı Olur!  Yaklaşık 40 bin lira değerinde bir buzdolabı bu kim alır kim almaz, Hangimizin evine sığır Onu bilmiyorum ama.  Bu fiyatları buzdolaplarının olduğu kesin. Evet maytag bir buzdolabı Ancak bu fiyatları Olabilir çünkü oldukça kaliteli yaklaşık 1060 litre hacme sahip 157 santimlik genişliğe sahip aynı zamanda 184 boyu CM olan bu buzdolabı. Hem geniş aileler hem Yalı villa ya da kurumsal olarak hizmet veren şirketlerin mutfaklarında olabilir diye tahmin ediyorum.

40bin liralık buzdolabımı Olur!

Bu buzdolabı Benim bildiğim kadarıyla çok kaliteli bir buzdolabı. maytag markası zaten çok ünlü bir Amerikan markası biliyorsunuz eskiden Amana diye bir marka vardı Amana kapandıktan sonra maytag olarak üretilmeye devam etti.  Yani daha doğrusu maytag Amanayı satın aldı. bir buzdolabına 40 bin lira vermek akıl karım bilmiyorum ama.  40bin liralık buzdolabımı Olur! Eğer insanlara vermiş olduğu hizmet gayet iyi ise 40 bin lira değer diye düşünüyorum.

Bu tarz bir buzdolabınızın arıza yaptığını ciddi manada Eğer garantisi yoksa maliyetler çıkacaktır. Ben size bir şirketten bahsedeceğim, Eğer bu buzdolaplarının arıza yaparsa biliyorsunuz.  Amana markasının üretmiş olduğu bu buzdolabına.  Amana servisleri de müdahale edebiliyor. Sizlere zaten bu şirketin önermenin nedeni bu buzdolaplarını çok iyi bilmeleri. Tamiri konusunda oldukça gelişmiş ve kendini geliştirmiş bir şirket olması. Amana Servisi için sizlere bu şirketi öneririm. 7gün 24 saat sizlerle oluyor.

Amana Servisi

Arızalar insanların başına geldiği zaman ne yapacağını şaşırır.  Özellikle Bir de 40 bin liralık bir buzdolabınız varsa ki var : ) Böyle bir buzdolabı almışsınız.  Böyle bir servisinde evimize geleceğini bir şekilde düşünmemiz gerekiyor.  Sonuçta kul yapısı ne zaman arıza yapacağı belli olmaz. Durduk yere bozulabilir soğutmaya bilir kapısı düşebilir, ya da eksik bir parça ihtiyacı olabilir. Aksesuarında bir eksik olabilir bu gibi durumlarda yukarıda linkini Vermiş olduğum servis şirketinden detaylı bir şekilde servis talebi ve hizmet talebi oluşturabiliyorsunuz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir